Bartosz Obuchowicz

Polski aktor zdobył popularność rolą Tomka w serialu „Na dobre i na złe”.
Jednak debiutował znacznie wcześniej, w 1995 roku, wcielając się w postać Nemeczka w filmie „Chłopcy z Placu Broni”, następnie zagrał w filmie „Cwał” (reż. Krzysztof Zanussi), za tę rolę dostał nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Następnie zagrał w filmach „Czas surferów”, „Hakerzy”, a za rolę w „Stacji” został nagrodzony za najlepszą rolę drugoplanową na wspomnianym festiwalu w Gdyni. Dał się poznać w takich serialach jak „Kasia i Tomek”, „Pogoda na piątek”, „Hela w opałach” oraz „Kryminalni”. Rola Bystrego w filmie „Senność” (reż. Magdalena Piekorz) potwierdziła talent aktorski Bartosza i uwidoczniła jego wrażliwość, co dostrzegli nie tylko krytycy filmowi, ale także szeroka publiczność.

Ostatnio można było go zobaczyć w serialach TV: „Druga Szansa”, „ Dziewczyny ze Lwowa”, „O mnie się nie martw i w filmach „ UNDERGOG”, „POLITYKA”, „Mowa Ptaków”.

Losy życia spowodowały, że został aktorem, jednak wciąż, w głębi duszy, jest łobuziakiem z warszawskiego Mokotowa, który uwielbia sport i każdą wolną chwilę spędza aktywnie (sam lub z córkami)- jeżdżąc na rowerze, deskorolce, snowboardzie, grając w koszykówkę czy biegając.