.

.

12.02.2021

12.02.2021 WARSZAWA

12.02.2021 Warszawa DK ŚWIT

13.02.2021

13.02.2021 CZĘSTOCHOWA

13.02.2021 Częstochowa Akademickie Centrum Kultury

15.02.2021

15.02.2021 KRAKÓW

15.02.2021 -Kraków Teatr Bagatela

24.04

24.04 POZNAŃ

Obsada: Dorota Stalińska, Piotr Zelt, Bartosz Obuchowicz, Ifi Ude, Damian Kulec, Anna Załęcka

25.04

25.04 OSTRÓW WLKP. - spektakl przeniesiony na 14.12.2020 godz. 19:00

Spektakl przeniesiony na 14.12.2020

Obsada: Dorota Stalińska, Piotr Zelt, Bartosz Obuchowicz, Ifi Ude, Damian Klulec, Anna Załęcka

27.04

27.04 KRAKÓW

Obsada: Dorota Stalińska, Piotr Zelt, Lesław Żurek, Ifi Ude, Stefano Terrazzino, Laura Samojłowicz

22.05

22.05 BOGATYNIA

Obsada: Anna Korcz, Wojciech Medyński, Bartosz Obuchowicz, Patricia Kazadi, Damian Kulec, Laura Samojłowicz

23.05

23.05 WARSZAWA Teatr Palladium - przeniesiony na 26.10

OBSADA: Dorota Stalińska, Wojciech Medyński, Lesław Żurek, Patricia Kazadi, Damian Kulec, Agata Załęcka

04.09

04.09 POZNAŃ

Kino Apollo - godz. 18.00 i 21.00

Obsada: D.Stalińska, A.Załęcka, P.Zelt, B.Obuchowicz, Ifi Ude, D.Kulec

19.09

19.09 RYBNIK

Teatr Ziemi Rybnickiej, ul. Plac Teatralny 1 - godz. 18:00

Obsada: D.Stalińska, A.Załęcka, P.Zelt, L.Żurek, I.Ude, S.Terrazzino

20.09

20.09 TYCHY

Teatr Mały godz. 17.00 ul. HLONDA 1

Obsada: D.Stalińska, A.Załęcka, P.Zelt, L.Żurek, I.Ude, S.Terrazzino

02.10

02.10 RACIBÓRZ

Raciborskie Centrum Kultury, ul. Chopina - godz. 19:00

Obsada: A.Korcz, L.Samojłowicz, P.Kazadi, B.Obuchowicz, W.Medyński, D.Kulec

03.10

03.10

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE

04.10

04.10 RZESZÓW

Filharmonia Podkarpacka - godz. 18:00

Obsada: D. Stalińska, L.Samojłowicz, P.Kazadi, L. Żurek, W.Medyński, D.Kulec

26.10

26.10 WARSZAWA

Teatr Palladium - godz. 19:30

Obsada: A.Korcz, P.Kazadi, L.Żurek, W.Medyński, S.Terrazzino, A.Załęcka

07.11

07.11 CHORZÓW

Chorzowskie Centrum Kultury godz. 17.00 ul. H. Sienkiewicza 3

Obsada: Anna Korcz, Piotr Zelt, Patricia Kazadi, Stefano Terrazino, Lesław Żurek, Laura Samojłowicz

08.11

08.11 DĄBROWA GÓRNICZA

Pałac Kultury Zagłębia godz. 17.00 bilety kupbilecik

Obsada: Anna Korcz, Piotr Zelt, Patricia Kazadi, Damian Kulec, Lesław Żurek, Anna Załęcka

28.11

28.11 PIŁA

Obsada:

06.12

06.12 TCZEW

Obsada:

14.12

14.12 OSTRÓW WLKP. godz. 19:00

Obsada: Dorota Stalińska, Piotr Zelt, Bartosz Obuchowicz, Ifi Ude, Damian Klulec, Anna Załęcka

TOP