PRODUCENT WYKONAWCZY

TEATR MY to nowa marka stworzona przez dwoje producentów teatralnych Mariolę Berg i Zdzisława Marcinkowskiego, wprowadzona na rynek dnia 16 listopada 2013 r. podczas prapremiery spektaklu teatralnego „Kochanie na kredyt”.

TEATR MY to silny duet artystyczno-organizacyjny.

TEATR MY oznacza, że tworzyMY, kreujeMY, organizujeMY, produkujeMY, konsekwetnie dążyMY do najlepszych efektów artystycznych i organizacyjnych. PracujeMY niestandardowo. ZapewniaMY aktorom i twórcom jak najlepsze warunki pracy.

TEATR MY to także znakomita ekipa realizacyjna naszych przedstawień.

TEATR MY ze swoimi spektaklami odwiedza sceny teatralne w Polsce i zagranicą. Często kilkakrotnie wracaMY do tych samych miejsc. Cieszy nas to i mobilizuje.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w pracy w show-biznesie, w tym także w produkcji spektakli teatralnych – („Belfer” z Wojciechem Pszoniakiem w reż. Michała Kwiecińskiego, „Kocham Okeeffe” z Małgorzatą Zajączkowską i Krzysztofem Kolbergerem w reż. Krzysztofa Kolbergera, „Single i Remiksy” i „Kochanie na kredyt” w reż. Olafa Lubaszenko), "Single po Japońsku", Selfie.com.pl, wieMY jak wyprodukować dobrą sztukę.

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ
www.TeatrMY.pl

 

TOP